Ford Mondeo Aküsü Kaç Amper

Ford Mondeo Aküsü Kaç Amper Fiyatları

Ford Mondeo Aküsü Kaç Amper

Ford Mondeo Aküsü Kaç Amper Fiyatları

2015 1.6 110 beygir Ford Mondeo resmi üstünden çıkan ilk akü Varta marka 75 amperdir, Aynı zamanda efb tip aküdür, Yani start stop uyumlu tip aküdür ve alçak tiptir. Normal 72 efb bu araca yüksek kalıyor, eksi kutup ön camın altındaki saç kısma değiyor. Bu haliyle bile çok zor montajı ve az bir yer kalıyor normal. 72 efb hiç olmaz. Bu model, bu özellikteki Mondeo için bu tip bir akü alınmalı; normal akü araca uzun vadede zarar verebilir. Sizin o zaman aklınıza akünün hatalı olmasından dolayı bu arıza olduğu aklınıza gelmeyebilir. Normal akü takılırsa start stop özelliği çalışmaz.

Ford Mondeo Aküsü Fiyatları

Normal akü yarı yarıya daha ucuz ama dediğim gibi zararı olabilir araca; olan da var olmayan da var. Yani her araca normal takarsan, aracın şurası bozulur şeklinde bir şey de söz konusu değil. Araç otomatik ise elektrikli şanzuman ise farklı sorun çıkabiliyor mesela.

İstanbul içinde aracınızın aküsünü ücretsiz olarak yerinde değiştiriyoruz. Araç eski model ise ve efb tip değilse, 66 amper, 72 amper alçak tip veya 80 amper akü takılır. En mantıklısı 80 amper aküdür start stopsuz modellerde.

 75 Amper Aküler

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Inline Geri Dönüş
Bütün Yorumları Gör

Müşteri Hizmetleri

İletişim

Copyright © 2023 | AKÜ PAZAR Tüm Hakları Saklıdır.

Shopping cart

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

0
Düşüncelerinizi Paylaşmak İster misiniz ? Lütfen Yorum Yapınx