Kia Sportage Aküsü Kaç Amper

Kia Sportage Aküsü Kaç Amper Fiyatları

Kia Sportage Aküsü Kaç Amper

Kia Sportage Aküsü Kaç Amper Fiyatları

Kia Sportage aküsü için öncelikle aracınızda eğer start stop özelliği var ise, yani aracınız, kırmızı ışıkta veya trafik sıkıştığında, durduğunuzda kendi kendine stop ediyorsa, start stop uyumlu akü almalısınız. Genellikle bu araçta karşımıza çıkan akü tipi ve amperi, 70 amper AGM tip aküdür. Model, motor ve beygir gücü, ayrıca yakıt türüne göre bu durum farklılık gösterebilir. Biz en çok çıkan tipi yazmaktayız.

Aracınıza daha önceden de yanlış akü takılmış olabiliyor, bunu da yaşıyoruz biz. Daha sonrasında internetten aynı aküyü sipariş ederseniz, yanlışa devam etme ihtimaliniz de mevcut. Start stoplu aküler, ikiye ayrılır. EFB aküler ve AGM aküler olmak üzere. EFB yerine AGM takıldığında bir sorun olmuyor ancak, AGM yerine EFB akü takılmamalıdır. O sebeple eski akünüze de baksanız yanlış ürün almış olabilirsiniz. Ancak dediğim gibi en çok çıkan tip, start stoplu modellerde 12 volt 70 amper AGM aküdür.

Kia Sportage Aküsü Fiyatları

Her markada bu ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. İstanbul içerisinde ücretsiz yerinde montaj hizmeti vermekteyiz. İnternet sitemiz üzerinden verdiğiniz siparişlerde, en kısa süre içerisinde montajı gerçekleştiriyoruz ancak Tuzla, Pendik, Şile, Silivri gibi uç noktalarda teslimat süresi, diğerlerine göre biraz daha uzun sürmektedir. Bundan dolayı aciliyetiniz var ise, bilgi almadan sipariş vermemenizi hatırlatmak isteriz.

Normal akü de aracı çalıştırır ancak, garanti dışı kalır ve araçta farklı sorunlara sebep olabilir ilerleyen zamanlarda; bunu kabul ederek almanız gerekiyor.

Start stopsuz Kia Sportage modellerinde ise 72 amper standart akü takılıyor. Yukarıda da belirtiğim gibi, aynı aracın çok fazla tipi olabiliyor, biz en çok çıkan ihtimali yazıyoruz bu sebeple. Ayrıca akü montajı sonrasında, araç radyo kodu istememektedir. Radyonuz aynı şekilde çalışmaya devam etmektedir. Bazı modellerde, tarih ve saat ayarı yapılması gerekmektedir sadece.

Kia Sportage akü fiyatları için, aşağıya bıraktığım linklerden fiyatlara bakabilirsiniz. Bu rakamlara yerinde montaj ücretsiz olarak yapılmaktadır. Start stoplu aracınız için, 70 amper AGM akü linkine, start stopsuz araçlar için, 72 amper linkine bakarak fiyatlara ulaşabilirsiniz.

 70 Amper Aküler

 72 Amper Aküler

0 0 Oylar
Article Rating
Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Inline Geri Dönüş
Bütün Yorumları Gör

Müşteri Hizmetleri

İletişim

Copyright © 2023 | AKÜ PAZAR Tüm Hakları Saklıdır.

Shopping cart

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

0
Düşüncelerinizi Paylaşmak İster misiniz ? Lütfen Yorum Yapınx